Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Hanna Lis coraz częściej udziela się w mediach i krytykuje działania polskiego rządu. Tym razem poszło o kwestię epidemii koronawirusa.

Tym razem dziennikarka Hanna Lis oskarżyła Ministerstwo Zdrowia o niewystarczające działania w zakresie zwalczania epidemii koronawirusa, zarzucając tym samym rządowi przyczynienie się do śmierci Polaków.

— To wy jesteście i będziecie odpowiedzialni za śmierć Polaków — napisała na Twitterze Hanna Lis.

W Polsce wciąż rozwija się epidemia. Liczba zarażonych koronawirusem wynosi już 367 osób. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 12 nowych przypadkach. W wyniku zakażenia w naszym kraju zmarło już 6 osób.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Dwa miesiące temu świat nie wiedział o koronawirusie powiada pan @MorawieckiM. Tak to jest, kiedy światem jest Nowogrodzka. To wy jesteście i będziecie odpowiedzialni za śmierć Polaków — napisała Lis na portalu społecznościowym.

To nie pierwszy raz, kiedy Hanna Lis bez oporów skrytykowała partię rządzącą. Kilka dni temu również oskarżała polskie władze w związku z epidemią. Wtedy nie spodobała jej się ilość testów, jakie były przeprowadzane w Polsce na obecność COVID-19.

— Polska: 2900 wykonanych testów na #COVID19 (populacja 40 mln). Sztokholm i okolice: 2500 wykonanych testów (populacja 2,2 mln). Przestańcie się kompromitować @MZ_GOV_PL, a przede wszystkim, przestańcie igrać z życiem obywateli! Albo jesteście AMATORAMI, albo zbrodniarzami — napisała wówczas na Twitterze.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 7 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Chajzer udawał na wizji chorego psychicznie w ataku paniki. Ogórek: "Dzień Dobry TVN właśnie osiągnęło dno dna"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here