Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Emmanuel Macron odwiedził Polskę i spotkał się z przedstawicielami rządu. Rozmawiał również z marszałkiem Senatu oraz z kandydatką KO na prezydenta Małgorzatą Kidawą-Błońską. Zadowolona polityk zamieściła wpis na Twitterze i dołączyła zdjęcie z całego spotkania.

Na fotografii widzimy siedzącego Emmanuela Macrona i Małgorzatę Kidawę-Błońską z uśmiechami na twarzach, z czego można wnioskować, że spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze.

— Panie Prezydencie @EmmanuelMacron dziękuję za rozmowę. Wzmocnienie współpracy w ramach Unii Europejskiej jest naszym wspólnym zadaniem. Dzisiejsze spotkanie jest tego najlepszym potwierdzeniem. Do zobaczenia wkrótce. #Kidawa2020” — napisała Małgorzata Kidawa-Błońska na portalu społecznościowym.

Wicemarszałek Sejmu wyjawiła, czego dotyczyły rozmowy z francuskim prezydentem. Na czacie z internautami na Facebooku powiedziała, że tematem dyskusji były m.in. kwestie praworządności w naszym kraju oraz Brexit.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Rozmawialiśmy także o relacjach polsko-francuskich, o tym, że są ważne i że trzeba rozpocząć nowe rozmowy, aby wypracować coś wspólnego dla obu naszych krajów — wyjaśniła kandydatka KO na prezydenta.

— Bardzo dobra i ciekawa rozmowa, za którą Panu prezydentowi bardzo dziękuję — podsumowała Kidawa-Błońska.

We wcześniejszych godzinach prezydent Francji widział się z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim. Grodzki był również zadowolony z przeprowadzonych rozmów, które ocenił jako owocne.

— Zgodziliśmy się, że Polska i Francja — które łączą wieloletnie więzy historyczne, jak również aktualne więzy ekonomiczne, polityczne i społeczne — są jednymi z fundamentów ładu europejskiego, każdy oczywiście na swoją miarę — powiedział.

Do sprawy odniósł się również Tomasz Lis.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter


źródło: wiadomosci.onet.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Niezłomna wiara? Bartosz Arłukowicz: "Nie rozważamy zmiany Kidawy-Błońskiej"
(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here