Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Dziennikarka TVN Anna Kalczyńska postanowiła odnieść się do trwającej od kilku dni dyskusji na temat LGBT.  Kalczyńska stwierdziła, że warto byłoby zastanowić się nad sensem organizacji „agresywnych seksualnych parad na ulicach”. Krytyka sprawiła, że musiała tłumaczyć się ze swoich słów.

Anna Kalczyńska z TVN napisała:

— A może błędem jest SPOSÓB opowiadania o ludziach LGBT? Zamiast agresywnych seksualnych parad na ulicach i wojujących polityków potrzeba empatii i spokoju w przedstawianiu historii ludzi wokół nas?

— Ten twitt nikogo nie obraża. Nawiązuje do stylu berlińskich parad LGBT, które są niekompatybilne z mentalnością środowisk konserwatywnych w Pl. A to, że nie chodzę na warszawskie parady równości (wiem, są inne) nie oznacza, że jestem faszystką i ze stoję obok Putina. Sorry — dodała następnie, tłumacząc się ze swoich słów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Nie trzymam ze skrajną prawicą. Napisałam, że trzymam z osobami homoseksualnymi, które cierpią z powodu skrajnych zachowań LGBT. Proszę nie manipulować — zaapelowała.

Przeczytaj również: Ostro w RMF FM. “Gdybym był pewną panią Katarzyną z telewizji komercyjnej to przerwałbym tę rozmowę”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Twitter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Giertych pisze o zamachu stanu: Kaczyński jako podżegający do przestępstwa
(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here