Sylwia Spurek wielokrotnie narzekała na brak wegańskich dań serwowanych w Parlamencie Europejskim. Eurodeputowana podzieliła się ze swoimi fanami wymownym zdjęciem frytek i keczupu.

Spurek skarżyła się na brak wegańskiego menu już w lipcu. Z kolei już we wrześniu europosłanka zamieściła na swoich licznych profilach w mediach społecznościowych wniosek skierowany do Sekretarza Generalnego Parlamentu Europejskiego Klausa Welle. Spurek apelowała w piśmie o zaprzestanie dyskryminacji wegan w stołówce Parlamentu Europejskiego.

Kup już teraz „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego na stronie sklepu wydawnictwa 3dom

Działania Spurek póki co nie przyniosły rezultatów. Sfrustrowana europarlamentarzystka wrzuciła na Twittera i Facebooka zdjęcie z samymi frytkami i keczupem.

— A w Parlamencie Europejskim bez zmian. Jeszcze będzie przepięknie. Jeszcze będzie normalnie — napisała.

Internauci przypomnieli postulaty Sylwii Spurek dotyczące drastycznych podwyżek cen mięsa. Zwrócili też uwagę na to, że dieta europosła powinna w wystarczającym stopniu spełnić potrzeby polityczki. Niektórzy z obserwujących jej profil zarzucili Spurek lenistwo oraz narcyzm.

— Przecież obok budynku parlamentu jest cała masa różnych miejsc gdzie można zjeść w zgodzie z upodobaniami… — zauważyła internautka.

— Trzeba zorganizować zrzutkę dla europarlamentarzystów, bo ledwo wiążą koniec z końcem — zaapelował szyderczo jeden z użytkowników Twittera.

— Brak odpowiedniego jedzenia w PE jest niesprawiedliwy wobec osób będących na dietach, ale o Pani planach drastycznego podniesienia cen mięsa, aby biedniejsi ludzie nie mogli go kupić dla siebie i swoich dzieci, można powiedzieć to samo. Tolerancja działa w obie strony — napisała w komentarzu jedna z internautek.

Kup już teraz „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego na stronie sklepu wydawnictwa 3dom

Kup już teraz „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego na stronie sklepu wydawnictwa 3dom

A w European Parliament bez zmian 😉Jeszcze będzie przepięknieJeszcze będzie normalnie#GoVegan ✌️ #SafeTheClimate

Gepostet von Sylwia Spurek am Mittwoch, 27. November 2019

źródło: Facebook

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Robert Biedroń zlekceważył Koalicjantów Wiosny: "Zrobi się rozpier... jak w KO"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here