Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Donald Tusk pomimo licznych wpadek i skandali nie może narzekać na brak szczęścia. Jak donosi „Super Express„, były premier wkrótce pobije prawdziwy rekord. Chodzi o świadczenie emerytalne, które otrzyma w ciągu najbliższych miesięcy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ujawnił informacje, które potwierdzają, że polityk na stare lata nie będzie klepał biedy. Wręcz przeciwnie, ma zapewnione życie w luksusie. Obecnie najwyższe świadczenie emerytalne w Polsce wynosi 22,4 tys. zł. Według „SE” Donald Tusk będzie dostawał 30 tys. zł. Wychodzi na to, że będzie to jedna z najwyższych, jeśli nie najwyższa emerytura w Polsce.

— Były premier otrzyma gigantyczną emeryturę z Unii Europejskiej, a do tego dojdzie mu świadczenie z Polski. W sumie emerytura Tuska będzie wynosić ok. 30 tys. zł — napisano w gazecie.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Na europejską emeryturę Tusk będzie mógł przejść w wieku 65 lat, czyli za 3 lata. Do grona emerytów, którzy pobierają świadczenie przekraczające 15 tys złotych, należy w Polsce zaledwie 12 osób. Wszystko wskazuje na to, że Donald Tusk znajdzie się na ich czele.

źródło: tvp.info

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj