Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Donald Tusk sprawił psikusa jednej z użytkowniczek Twittera. Ta zupełnie nie spodziewała się tego, co nastąpi ze strony byłego premiera. Kobieta obiecała, że rzuci palenie pod jednym warunkiem. Wyjaśniła, że zależy jej na tym, by Donald Tusk dodał ją do obserwujących.

Nie miała pojęcia, że polityk naprawdę zauważy jej post i postanowi sprawdzić, jak mocną ma siłę woli. To, co stało się na Twitterze, można skomentować jedynie sparafrazowanym przysłowiem — Nie wywołuj Tuska z lasu.

— Uprzejmie informuję, że bardzo lubię palić i rzucę tylko wtedy, gdy zacznie mnie obserwować Donald Tusk. A że to się nigdy nie stanie, to sorry, będę dalej wspierać rząd PiS-u wpływami z akcyzy — napisała użytkowniczka Twittera.

Już po godzinie stało się coś, czego nie przewidziała. Tusk dodał ją do wąskiego grona 310 osób obserwowanych. Nie dało się ukryć, że na użytkowniczce Twittera zrobiło to ogromne wrażenie.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Nie byłam mentalnie przygotowana — przyznała kobieta.

Po chwili dodała, że postara się spełnić swoją obietnicę, specjalnie dla szefa Europejskiej Partii Ludowej.

— Panie Premierze, melduję gotowość do realizacji zadania. Obietnica jest obietnicą. Kto jest od jutra w mojej grupie wsparcia? — emocjonowała się użytkowniczka Twittera.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wiadomosci.wp.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Beata Kempa ostro o Grodzkim: „Jego miejsce jest na śmietniku”
(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here