Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Donald Tusk podczas rozmowy z dziennikarzem Wirtualnej Polski przywołał postać Jarosława Kaczyńskiego, którego określił „promotorem największego kłamstwa”. Były szef RE podczas pobytu w Polsce mającego na celu reklamę jego nowej książki jest również mocno zaangażowany w sprawy polskiej polityki.

Donald Tusk dodał, że politycy, tacy jak Jarosław Kaczyński, wygrywają w dość specyficznej atmosferze.

— Jest pewien typ polityków, którzy wygrywają wtedy, kiedy agresja, nienawiść i podział są górą — powiedział.

Były premier jest przekonany, że do pokonania Prawa i Sprawiedliwości potrzebna jest większa zmiany ze strony opozycji, która bardzo musi się postarać, by wygrać kolejne wybory parlamentarne.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Będą do wygrania, ale potrzebne są nowe twarze, więcej energii, młodych ludzi i nowocześniejszego myślenia — tłumaczył Tusk.

W jego przekonaniu PiS i tak będzie tracił poparcie, ponieważ „nawet jeśli mają jakieś poważne powody, żeby dziś głosować na PiS, nie będą w stanie znieść tej ilości zła, jakie PiS produkuje, i to tak taśmowo”.

Polityk w niepochlebnych słowach wypowiedział się również o Jarosławie Kaczyńskim, który cierpi ostatnio z powodu problemów zdrowotnych. Skomentował ostatnie wydarzenia w Sejmie i skrytykował posłów opozycji, którzy nie pojawili się podczas ważnego głosowania. Tym samym nie zablokowali czytania projektu ustawy zakładającej dyscyplinowanie sędziów.

— Wpadka jest wpadką, nie ma tu co tłumaczyć. Ale to, że będziemy mieli „ustawę kagańcową”, to nie dlatego, że grupa posłów nie przyszła na głosowanie, tylko dlatego, że większość parlamentarna chce tej ustawy — ocenił były premier.

Tusk wypowiedział się również na temat Andrzeja Dudy, którego jednocześnie wskazał jako faworyta nadchodzących wyborów prezydenckich. Dodał, że obecna głowa państwa jest „karykaturą”.

Zdaniem byłego szefa RE, prezes PiS Jarosław Kaczyński jest „autorem i promotorem kłamstwa największego, które zrujnowało polską wspólnotę”. Tutaj Donald Tusk ma na myśli „kłamstwo smoleńskie”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 2 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj