Tu wyladuje reklama before the post POSTS

„Gratuluję mojemu przyjacielowi, Andrzejowi Dudzie, historycznej reelekcji!” — napisał na Twitterze prezydent USA, Donald Trump.

Donald Trump w swoim wpisie w mediach społecznościowych nie tylko pogratulował prezydentowi Andrzejowi Dudzie odniesionego zwycięstwa, ale również wyraził chęć kontynuowania „dalszej ważnej współpracy z Dudą w wielu kwestiach, w tym kwestiach obronności, handlu, bezpieczeństwa energetycznego i telekomunikacyjnego„.

Trzy tygodnie temu, na kilka dni przed I turą wyborów prezydenckich polski prezydent złożył wizytę w Waszyngtonie. Gospodarz Białego Domu życzył mu wówczas sukcesu w wyborach. Komentatorzy zwrócili wtedy uwagę na bezprecedensowość wizyty PAD w Białym Domu — z powodu pandemii koronawirusa była to pierwsza od wielu miesięcy wizyta głowy innego państwa w USA.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Prezydent Stanów Zjednoczonych wraz z Andrzejem Dudą poinformowali wówczas, że obydwa państwa będą prowadzić rozmowy o budowie elektrowni atomowej w Polsce. Padły także deklaracje o wycofaniu wojsk amerykańskich z terytorium Niemiec i o przeniesieniu ich do naszego kraju.

Przeczytaj również: „Chyba zabrakło. Rozgląda się za Nitrasem”. Reakcja kobiety w sztabie Trzaskowskiego hitem Internetu

źródło: Twitter

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj