Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Dobromir Sośnierz zamieścił w serwisie społecznościowym wpis, w którym zwrócił uwagę Robertowi Biedroniowi. Poseł Konfederacji z Katowic już od jakiegoś czasu ma na pieńku z liderem Wiosny.

Dobromir Sośnierz zareagował na zdjęcie wrzucone przez eurodeputowanego partii Wiosna. Biedroń podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem przedstawiającym śpiącego Janusza Korwin-Mikke podczas obrad Sejmu. Fotografia obiegła sieć we wtorek, w trakcie trwającego pierwszego posiedzenia IX kadencji.

— Janusz! Sejm RP to nie Twoja osobista sypialnia, obudź się z letargu — zaapelował europoseł.

Sośnierz, podpinając się niejako do często wysnuwanych zarzutów o nepotyzm pod adresem Biedronia, postanowił sparafrazować jego wypowiedź.

—Robert! Sejm RP to nie Twoja osobista sypialnia. Zabieraj Śmiszka do domu! — zripostował Sośnierz.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Co ciekawe, to już nie pierwsze zgrzyty na linii między obydwoma politykami. Na początku listopada Biedroń „z właściwą sobie arogancją i brakiem zrozumienia tematu” (cytat z profilu Sośnierza) zarzucił przedstawicielowi Konfederacji bagatelizowanie wypadku spowodowanego przez Artura Zawiszę. Wpis Biedronia na jego facebookowym profilu spotkał się z bardzo negatywnymi reakcjami. Nie brakowało też licznych nienawistnych komentarzy fanów eurodeputowanego Wiosny, wypisywanych pod adresem libertariańskiego polityka z Katowic. Dobromir Sośnierz odniósł się do ataku na jego osobę i w dłuższej wypowiedzi wyjaśnił, że jego zdaniem potrącenie rowerzystki przez Zawiszę nie powinno być głównym tematem w publicznym dyskursie.

Niczego nie bagatelizowałem. Powiedziałem, że to nie jest problem polityczny, że ktoś kogoś przejechał. Bo nie jest. Oczywiście wyrwano z tego tylko końcówkę zdania i walnięto na tytuł artykułu, mającego sugerować, że za nic mam cierpienia prostego ludu — napisał Sośnierz, po czym dodał:

Zdarzenie nie ma żadnego związku z polityką i nie powinno być omawiane w programach politycznych tylko na Plotku i Kozaczku. Można być świetnym mężem stanu i fatalnym kierowcą — i jedno nie powinno wpływać na drugie — podkreślił parlamentarzysta Konfederacji, dając do zrozumienia, że Artur Zawisza od lat nie funkcjonuje już w czynnej sejmowej polityce.

W tym chlewie nie da się być merytorycznym, bo oni albo kolejnymi prowokacjami sprowadzają Cię do swojego poziomu, albo zinterpretują Twoją niechęć do rzucania się błotem jako przyznanie się do możliwie najgłupszej wymyślonej przez siebie tezy — ocenił w swojej wyczerpującej kontrze na Facebooku.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

CZĘŚĆ 1/3https://www.facebook.com/RobertBiedron/photos/a.223608334343190/2626798107357522/Robert Biedroń, któremu nie…

Gepostet von Dobromir Sośnierz am Samstag, 2. November 2019

Ostatnia (najkrótsza) część tryptyku o robieniu sensacji z…

Gepostet von Dobromir Sośnierz am Sonntag, 3. November 2019

źródło: Twitter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 2 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj