Coraz więcej aktorów, celebrytów i polityków przyjmuje muzyczne wyzwanie #hot16challenge2. Nagranie Janusza Korwin-Mikkego, które okazało się hitem, zachęciło również innych do spróbowania swoich sił. Kolejnym śmiałkiem stał się Artur Dziambor — przedsiębiorca i poseł na Sejm.

Artur Dziambor w swoim utworze nawiązał do sytuacji gospodarczej i politycznej w kraju. Jak mu się udało? Zachęcamy do obejrzenia. Słowa utworu:

„Ta historia się zaczyna od słuchania słów Korwina, I choć frazy miewał ostre, to zasady były proste: Nie rozdawaj co nie Twoje, To Lewaku są rozboje. Zetrzyj z twarzy ten uśmieszek, zwykły z Ciebie rzezimieszek. Rządy dobre, rządy hojne tylko ludzie krowy dojne. Wbij do głowy wreszcie sobie, państwo tuczy się na Tobie. Niech ta prawda objawiona, do odwrotu Cię przekona, niech pokaże, niech objaśni te grabieże wszelkiej maści. Te trzynastki, pięćset plusy, to z podatków Twych bonusy. Zabierają, potem dają, tak transfery wyglądają. Pytasz, po co ta rozkmina, po co rozdrapywać rany. Każdy grosik zajefajny jeśli nie wypracowany. Ale pomyśl mój kolego jaka byłaby wypłata bez podatków i bez danin, miałbyś dzisiaj na pontiaka. To jest właśnie prawda taka, wyjawiona przez prawaka. Jeśli dalej wolisz socjal, znajdź telefon do Lewaka.”

 

źródło: nczas.com

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Trzaskowski zorganizował czat na Facebooku. Pochwalił się umiejętnościami swojej papugi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here