Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Już dziś podczas konwencji Wiosny zapadną kluczowe decyzje dotyczące konsolidacji z Sojuszem Lewicy Demokratycznej w jeden projekt polityczny. Wiosna była wielkim marzeniem Roberta Biedronia, który wciąż wierzy, że formuła Lewicy jest gwarancją na sukces wyborczy. Polityk nie przyjmuje do wiadomości, że to, co z takim wysiłkiem tworzył, mogłoby się „skończyć”.

— Lewica udowodniła, że zjednoczona wygrywa, podzielona przegrywa, a potwierdziły to wybory i dlatego dzisiaj podejmujemy ważne decyzje, kolejne decyzje, które sprawią, że Lewica będzie nie tylko jeszcze silniejsza, ale w końcu też zacznie walczyć o władzę, o to, żeby wziąć odpowiedzialność za Polskę. Dobrze nam się współpracuje, połączyliśmy trzy pokolenia i te trzy pokolenia Lewicy będziemy nadal łączyli. To nie jest niczego koniec, to jest wszystkiego początek — wyjaśnił Robert Biedroń.

— Teraz rozmawiamy o statucie, jak ten statut ma być skonstruowany, żeby każda partia miała swoją reprezentację, żeby ta współpraca była dobra i żebyśmy mogli mieć zabezpieczone interesy ideowo-programowe, żeby każda partia mogła wnieść swój posag do tego nowego projektu politycznego — mówił sekretarz generalny Wiosny Krzysztof Gawkowski, który oznajmił, że już w sobotę poznamy dalsze decyzje w tej sprawie.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Podczas konwencji głos zabiorą: lider partii Robert Biedroń, wicemarszałek Senatu Gabriela Morawska-Stanecka, europoseł Łukasz Kohuta oraz panele dyskusyjne dotyczące pracy w Sejmie.

Zaraz po konwencji Wiosny chwilę dla siebie będzie miało SLD, które może zmienić statut partii, doprowadzając do powstania jednej formacji z obu ugrupowań. Już po godzinie 14 będziemy mogli posłuchać konferencji prasowej liderów SLD oraz Wiosny.

źródło: niezależna.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jerzy Owsiak o kandydaturze Hołowni: "Przeczytałem kilka zdań, one są bardzo mądre"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here