Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Przyznanie Nagród Nobla będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu. Bukmacherzy już teraz przyjmują zakłady, kto tym razem ma szanse je otrzymać. Okazuje się, że to Greta Thunberg, o której było tak ostatnio głośno, jest zdecydowaną faworytką zakładów bukmacherskich.

Greta Thunberg ma szczególnie duże wsparcie ze strony lewicowej socjety, przewodziła strajkowi przed Białym Domem, a także miała swoje pięć minut na Zgromadzeniu ONZ. Przeczucia bukmacherów mogą być więc trafne, skoro nastolatkę wspierają same elity. Wszystkie emocje zostały jednak ostudzone przez francuską agencję AFP, która uświadomiła, że nie upublicznia się nazwisk osób nominowanych do nagród. Bardzo więc możliwe, że młoda Szwedka nie będzie wcale brana pod uwagę, a całe zamieszanie w tym temacie to jedynie wróżenie z fusów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Nastolatka znalazła się w centrum zainteresowania po tym, jak wygłosiła przemowę na szczycie klimatycznym ONZ w Nowym Jorku. Swoim wystąpieniem wzbudziła jednak mieszane uczucia, u jednych podziw, a u innych irytację.

źródło: o2.pl, wiadomosci.wp.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj