Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Portal Onet poinformował, że były członek zarządu krajowego PO oraz marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła usłyszał zarzuty prokuratorskie. Politykowi Platformy Obywatelskiej grozi do trzech lat więzienia.

Andrzejowi Bule z PO (posłowi z ramienia tejże w latach 2007-2013) prokuratura postawiła zarzuty niedopełnienia obowiązków służbowych w 2014 roku. Śledztwo przeciwko członkowi formacji Borysa Budki prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Buła podejrzewany jest o niedopełnienie obowiązków pomimo stwierdzenia naruszenia przepisów ustawy o pracownikach samorządowych.

Polityk jako marszałek województwa opolskiego poświadczył również nieprawdę w oświadczeniu majątkowym podległego mu pracownika Andrzeja B., pracującego wówczas na stanowisku kierowniczym w Departamencie Ochrony Środowiska w opolskim urzędzie marszałkowskim. Andrzej B. miał jednocześnie świadczyć usługi doradcze podmiotom prywatnym, co wyraźnie wiąże się z naruszeniem ustawy o pracownikach samorządowych.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Jak podaje Onet, prokuratura twierdzi, że marszałek Andrzej Buła w trybie pilnym powinien wówczas wypowiedzieć umowę Andrzejowi B. i zwrócić się do urzędu skarbowego o kontrolę jego oświadczenia majątkowego.

Buła wyraził zgodę na upublicznienie nazwiska i wizerunku.

Przeczytaj również: Z ostatniej chwili: Tusk zamieścił wpis po raz pierwszy od czasu zatrzymania Nowaka

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Do Rzeczy

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here