Polacy bardzo pozytywnie oceniają wszelkie działania, które podjął rząd, by walczyć z szerzącą się epidemią koronawirusa. Wszystko po to, by zapewnić Polakom bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Nie wszyscy jednak potrafią docenić tyle trudu i wolą koncentrować się na krytyce. Właśnie w taki sposób zachował się Tomasz Cimoszewicz, który wręcz zakpił z ministra zdrowia. Swoim wywodem podzielił się na Twitterze.

W wielu wpisach w Internecie wyborcy wyrazili swoje uznanie i wdzięczność, kierując je w szczególności w stronę ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który w ostatnich dniach wykonał tytaniczną pracę. Niestety Tomasz Cimoszewicz nie podzielił jednak ich entuzjazmu.

— Dzień dobry, mały quiz. Który z ministrów zdrowia zamiast pieniędzy na służbę zdrowia zawierzył ją Matce Boskiej? — zapytał ironicznie Cimoszewicz.

Na wpis polityka nie pozostali obojętni inni, którzy podsumowali jego zachowanie jako „podłe”.

— Ot, powiedział, co wiedział. Typowy aparat z PO — napisała senator Maria Koc.

Przypomnijmy, że minister Szumowski zawierzył służbę zdrowia Matce Bożej, podczas 94. pielgrzymki służby zdrowia na Jasną Górę w 2018 roku.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 13 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Cejrowski domaga się odwołania Szumowskiego: "Ten urzędas..." Mocny odzew internautów: "Ty byś Wojtek bosą zrogowaciałą piętą zdeptał tego wirusa"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here