Za sprawą TVP Info w Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak lider PO Borys Budka podpowiada Rafałowi Trzaskowskiemu. Prezydent Warszawy nie miał nic przeciwko takiej „pomocy”. Kamera uwieczniła polityków Platformy, którzy przygotowywali się do wspólnego wystąpienia.

Trzymając w rękach parasole, ustawili się przed mikrofonami. W pewnym momencie Budka szepnął do kandydata na prezydenta: — Weź wyżej parasol. Portal TVP Info zauważył podobieństwa z sytuacją, która miała miejsce w kwietniu. Lider PO w ten sam sposób podpowiadał ówczesnej kandydatce KO na prezydenta Małgorzacie Kidawie-Błońskiej.

Zobacz również: Borys Budka w ostrych słowach o PiS: “Mamy pałowanie ludzi, którzy upominają się o godność”

Wszystko wydarzyło się podczas konferencji po głosowaniu nad propozycją PiS w sprawie głosowania korespondencyjnego. Obie dość zabawne sytuacje uchwyciły kamery, a w ostateczności nie obeszło się bez komentarzy zaciekawionych internautów.

W środę marszałek Sejmu Elżbieta Witek oświadczyła, że wybory prezydenckie zgodnie z zarządzeniem odbędą się w niedzielę 28 czerwca. Sztab Rafała Trzaskowskiego musi zebrać wymaganą liczbę podpisów do 10 czerwca.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Posłanka PO zaatakowała prezydenta Dudę. Szybko skasowała swój wpis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here