Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Były prezydent Bronisław Komorowski był gościem w programie u Kamili Biedrzyckiej. Skrytykował działania Andrzeja Dudy oraz wypowiedział się w sprawie sytuacji związanej z koronawirusem.

W najbliższy poniedziałek będzie miało miejsce posiedzenie Sejmu, o którego zwołanie apelował urzędujący prezydent.

Duda chciał, by społeczeństwo wiedziało, jak najwięcej i nie musiało się obawiać. Zdaniem głowy państwa, powinny zostać podjęte działania legislacyjne, które pomogą w walce z ewentualną epidemią.

— Nie powinien chyba wchodzić prezydent w rolę tego, który dolewa, że tak powiem, oliwy do ognia, jeśli chodzi o obawy Polaków. Odnoszę wrażenie, że pan prezydent Duda trochę tak uczynił ewentualną walkę z wirusem — powiedział Bronisław Komorowski.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Po chwili krytycznie ocenił postępowanie obecnego prezydenta, mówiąc, że w takich sytuacjach powinien występować w roli czynnika uspokajającego.

— To nie jest normalne, żeby zabiegał o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu — ocenił, podkreślając, iż prezydent nie powinien wchodzić w rolę tego, który tylko dolewa oliwy do ognia.

— Odnoszę wrażenie, że pan prezydent Duda trochę tak uczynił — powiedział gość Kamili Biedrzyckiej.

Komorowski doradził, że prezydent powinien skorzystać z innych dostępnych dla niego narzędzi. Wymienił tutaj zwołanie posiedzenia Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz zaproszenie do siebie ministrów na rozmowę.

źródło: se.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

 

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Wałęsa w mocnych słowach o Polsce: „Nie podoba się taka Europa, to won”

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here