Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Grzegorz Braun skrytykował oddanie komisji Rodziny i Polityki Społecznej w ręce posłanki SLD Magdaleny Biejat. Poseł Konfederacji był jej kontrkandydatem, lecz nie otrzymał wystarczającego wsparcia.

Obecny na posiedzeniu komisji Braun zgłosił swoją kandydaturę, w kontrze do posłanki Sojuszu Lewicy Demokratycznej, znanej ze swoich poglądów pro choice. Nowo wybrana szefowa komisji Polityki Społecznej i Rodziny twierdzi, że w Polsce powinno dopuszczać się możliwość aborcji do 12 tygodnia ciąży.

— O ile mi wiadomo, płody nie są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, ponieważ nie dostają ani PESEL-u, ani dowodu osobistego, natomiast my się zgadzamy na lewicy, że powinno być dopuszczone przerywanie ciąży do 12 tygodnia bez żadnych warunków — przekonywała w październiku Magdalena Biejat.

— Kompromis aborcyjny stawia nas szanowni państwo cywilizacyjnie dokładnie na poziomie wybitnych działaczy socjalistycznych XX wieku, a konkretnie III Rzeszy Adolfa Hitlera. W III Rzeszy Adolfa Hitlera, choć może się to komuś nie podobać, dokładnie takie było prawo, które absolutnie nie pozwalało mordować wszystkich dzieci nienarodzonych, tylko niektóre (…) I otóż my szanowni państwo chcielibyśmy liczyć, że większość z was tutaj nie chce, żeby Polska realizowała te standardy antycywilizacyjne — przekonywał przedstawiciel Konfederacji.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Braun zwrócił też uwagę na to, że przyszłe projekty ustaw chroniące życie od poczęcia prawdopodobnie przepadną na skutek silnego zideologizowania szefowej komisji Rodziny i Polityki Społecznej:

— Oddanie przewodnictwa w tej komisji przedstawicielom Lewicy mocą dziejowego kompromisu proaborcyjnego, który jak widać zarysował się na tej sali sejmowej (…) to jest prosta droga do zamiecenia pod dywan (…) projektów ustaw, które mają na celu gwarancję bezpieczeństwa życia ludzkiego. Konfederacja czując to pismo nosem zgłasza kandydaturę na przewodniczącego tej komisji, aby mieć pewność i minimum gwarancji, że ta sprawa (…) zajmie należyte miejsce na trybunie parlamentarnej.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: nczas tv

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Umierają tysiące, a Sylwia Spurek informuje o zakazie słowa "kiełbasa". Lepiej, żeby nie czytała komentarzy, takiego oburzenia dawno nie było
(Visited 25 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here