Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Krzysztof Bosak, były kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji, w mocnych słowach uderzył w premiera PiS Mateusza Morawieckiego.

— PiS zawsze był i jest partią wspierającą pogłębianie integracji UE — powiedział jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak.

Odkąd przedstawiciele władz UE oraz europejscy politycy zawarli porozumienie, nie ustaje burza w mediach.

— Wspólne działania Grupa Wyszehradzkiej doprowadziły do wielkiego sukcesu, który możemy teraz przedstawić — mówił na porannej konferencji premier Morawiecki.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Jednak nie wszystkim politykom spodobały się działania PiS. Ruszyła więc lawina komentarzy, w których padały sugestie, że jest to pochopny sukces, bo ustalenia nie zostały jeszcze przypieczętowane. Efekt negocjacji skomentował również Krzysztof Bosak, który nie szczędził słów krytyki.

— PiS zawsze był i jest partią wspierającą pogłębianie integracji UE. Na skończonym dziś w nocy szczycie premier zgodził się na przyznanie Brukseli nowych kompetencji budżetowych: tworzenia nowych podatków ogólnounijnych i zaciągania długu. To znaczący krok w stronę superpaństwa UE — napisał polityk na Twitterze.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Korwin-Mikke krzyczał do opozycji: "To PiS jest demokratyczne. PiS chce, żeby sądy wyrokowały tak, jak chce lud!"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here