Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Borys Budka jest ostatnio kreowany na nowego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej mającego zastąpić Grzegorza Schetynę. Polityk podczas rozmowy z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM podkreślił, że wierzy w sukces i wie, jak go osiągnąć. Dodał, że jest w stanie stworzyć skuteczne ugrupowanie, ponieważ zawsze był blisko ludzi.

— Wiem jak wygrywać, jak stworzyć skuteczne i dobre ugrupowanie. Poza tym uwielbiam ludzi. Wiem, że to jest czas polityków, którzy muszą być codziennie na spotkaniach z ludźmi, bo inaczej nie przywrócą zaufania i wiarygodności. Obiecuję ciężką pracę z ludźmi i będę w każdym miejscu po to, by przekonywać Polaków, że Platforma Obywatelska-Koalicja Obywatelska, to najlepszy wybór dla Polski — powiedział Borys Budka, przekonując, że Platforma Obywatelska jest niezwykle dobrym wyborem dla Polaków.

Budka odniósł się również do skandalicznego wyroku sądu wobec Jana Śpiewaka. Opowiedział również o jego działalności wokół kwestii reprywatyzacji w Warszawie. Polityk podczas rozmowy bronił sędziów, uważając, że byłby „populistą jak prezydent Duda”, gdyby wykorzystał okazję do „ataku na polskie sądy”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Wydaje się, że kłopoty Grzegorza Schetyny stale przybierają na sile. Pojawiają się konkurenci, którzy obiecują wiele i którzy z chęcią zajęliby jego miejsce. Czy sytuacja w Platformie Obywatelskiej wreszcie się ustabilizuje? Czy nowy przewodniczący ugrupowania rozwiąże problemy, które nawarstwiały się od miesięcy?

Całość rozmowy z Borysem Budką w radiu RMF FM poniżej.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter


źródło: youtube.com, wsensie.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nitras do posła PiS: "Chłopczyku, nie zaczepiaj, bo będzie ban"! Dostał mocną odpowiedź

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here