Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Borys Budka podczas spotkania w Wadowicach nie szczędził ostrych słów krytyki wobec rządzących. Zdaniem polityka KO, Polska za czasów PiS zaczęła przypominać tę z okresu PRL.

Szef PO skomentował weekendowe wydarzenia podczas protestu przedsiębiorców w Warszawie.

— Ten rząd obiecywał tarczę, ale realne co dał polskim przedsiębiorco, to była polityczna pałka. To było pacyfikowanie jak w najgorszych czasach ludzi, którzy przyszli do Warszawy upomnieć się o swoją godność — skwitował przewodniczący ugrupowania.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ponadto porównał nasz kraj do tego rodem z PRL.

— Niestety te wszystkie podobieństwa do PRL, to tego, co kiedyś było, stają się faktem. Mamy cenzurę w programie trzeciego radia, mamy niesamowitą propagandę w tzw. telewizji publicznej i mamy pałowanie ludzi, którzy upominają się o godność, szacunek, prawo do pracy. Mam nadzieję, że to wszystko wkrótce minie i zmiany w Polsce zaczną się od Pałacu Prezydenckiego — kontynuował polityk.

W sobotę na ulicach Warszawy doszło do wielu emocjonalnych scen. Uczestnicy Strajku starli się z policją, która użyła gazu łzawiącego. Biorący udział w demonstracji nie posłuchali apelu funkcjonariuszy, którzy prosili o rozejście się. Uczestnicy demonstracji ostatecznie zostali otoczeni kordonem i proszeni o legitymowanie się.

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Poseł PiS nie wytrzymał i w kilku słowach odpowiedział Donaldowi Tuskowi: "Mówi to panu coś?"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here