Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Lider PO Borys Budka brał udział w posiedzeniu RBN i wypowiedział się na temat obecnych planów rządu oraz prezydenta Andrzeja Dudy.

— Premier Mateusz Morawiecki ma obowiązek przedstawić Radzie Ministrów projekt rozporządzenia wprowadzający stan klęski żywiołowej — powiedział Borys Budka.

— Mamy faktycznie do czynienia ze stanem klęski żywiołowej — dodał.

W poniedziałek miała miejsce wideokonferencja związana z posiedzeniem Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Brali w nim udział przedstawiciele rządu, władze Sejmu i Senatu oraz liderzy ugrupowań parlamentarnych. Tematem spotkania była rządowa propozycja pakietu antykryzysowego, która ma na celu zniwelować negatywne skutki pandemii koronawirusa, szczególnie dla polskiej gospodarki.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Poseł PO Borys Budka zaczął pouczać prezydenta Dudę oraz rząd odnośnie konieczności podejmowanych działań. Podkreślił, że premier ma obowiązek przedstawić projekt ws. stanu klęski żywiołowej.

— Mamy faktycznie do czynienia ze stanem klęski żywiołowej i pan premier Morawiecki ma już nie tylko prawo, ale i obowiązek przedstawić Radzie Ministrów stosowny projekt rozporządzenia, by stan klęski żywiołowej został w Polsce wprowadzony — tłumaczył polityk.

Zadeklarował, że jego ugrupowanie jest gotowe „natychmiast wziąć udział we wszystkich pracach legislacyjnych, które mają zapobiec eskalacji tego, co dzieje się w gospodarce i zapobiec nadchodzącemu kryzysowi”.

Na koniec dodał:

— ale musi się to odbywać w relacjach demokratycznych, musi się to odbywać w oparciu o regulamin Sejmu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 8 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj