Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Podczas prywatnej rozmowy lider PO Borys Budka skarżył się na niewygodę noszenia maseczek ochronnych. Polityk stwierdził, że wtedy „wszystko zaczyna go swędzieć”, a dziennikarze „włączają cały czas nagrywanie”.

— W TVP zrobili cały materiał, jak opozycja nie umie używać środków ochrony osobistej. Była pani marszałek, był Misiek Kamiński, bo też się podrapał. Najlepsze jest to, że jak ciebie zaswędzi, to człowiek się boi podrapać — powiedział Borys Budka.

Budka dość szczegółowo opisał, z jakimi utrapieniami wiąże się noszenie na twarzy maseczki.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— To jest robota… Mówię, ten z TVP i później zrobili cały materiał, jak opozycja nie umie używać środków ochrony osobistej. Była pani marszałek, był Misiek Kamiński, bo też się podrapał. Najlepsze jest to, że jak ciebie zaswędzi, to człowiek się boi podrapać. Ja tylko jak ubiorę maseczkę, mnie wszystko zaczyna swędzieć. A oni tam włączają i cały czas nagrywanie… — dodał przewodniczący PO.

W Internecie pojawiły się również fragmenty rozmowy Budki z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Politycy rozmawiali m.in. o Tarczy Antykryzysowej.

— To jest dobre dla wszystkich przedsiębiorców. Znaczy to jest dobre, ale dawno powinno być zrobione — odpowiedział liderowi PSL.

źródło: tvp.info

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 12 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj