Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Lech Wałęsa na niedzielnej konwencji Koalicji Obywatelskiej nazwał Kornela Morawieckiego zdrajcą. Kontrowersyjną wypowiedź byłej głowy państwa zdążyli skomentować już wszyscy, także Adam Borowski, działacz opozycji demokratycznej i niepodległościowej w epoce PRL.

— Lech Wałęsa vel „Bolek” atakuje Kornela Morawieckiego z zawiści, bo ten nigdy komunistom się nie sprzedał. A wielkim kozakiem to Kornel był. Bo gdy Wałęsa podpierał budki z piwem, w marcu 1968 Kornel uczestniczył w strajkach studenckich na Politechnice Wrocławskiej, potem w sierpniu tego roku drukował ulotki i plakaty przeciw interwencji wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji i je rozwieszał. Gdy poszedł na współpracę z SB w grudniu 1970 roku, Kornel drukował i kolportował ulotki przeciw pacyfikacji robotniczych protestów na Wybrzeżu. I można by tak dalej porównywać te dwa życiorysy. Gdy siedział w luksusowym ośrodku w Arłamowie i popijał wódeczkę, w tym czasie Kornel budował silne i nigdy nie rozpracowane przez SB podziemne struktury, za co później trafił do więzienia. Lech Wałęsa jest moralnym zerem, i stąd ta nienawiść do człowieka którego wielkości nie jest w stanie ścierpieć — napisał działacz społeczny na facebooku.

Warto dodać, że Adam Borowski startuje w wyborach parlamentarnych w okręgu warszawskim z pozycji 14 na liście Prawa i Sprawiedliwości.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Lech Wałęsa vel "Bolek" atakuje Kornela Morawieckiego z zawiści, bo ten nigdy komunistom się nie sprzedał. A wielkim…

Gepostet von Adam Borowski am Sonntag, 6. Oktober 2019

źródło: facebook

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 41 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj