Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Anna Maria Żukowska oraz Dobromir Sośnierz byli gośćmi programu „Woronicza 17″ prowadzonego przez Michała Rachonia. Zwykła dyskusja szybko przeszła w ostry spór pomiędzy posłanką SLD a posłem Konfederacji, którzy nie zgadzali się ze sobą w kwestii wystąpienia Roberta Biedronia.

Biedroń na forum Parlamentu Europejskiego oznajmił, że czuje się dyskryminowany w miejscach publicznych w Polsce ze względu na swoją orientację seksualną. Anna Maria Żukowska próbowała przeforsować swoje racje, jednak polityk Konfederacji również był nieustępliwy.

— Mowa nienawiści to jest termin wymyślony przez lewicę na piętnowanie krytyki. Oni za to mają prawo od nazywania innych faszystami, homofobami i stosowania innych obelżywych określeń — powiedział Dobromir Sośnierz. Posłanka SLD dodała, że jeżeli ktoś jest faszystą, to jest faszystą”.

— A jak pan „hajlował”, to Pan nie był faszystą? — zapytała ironicznie. Dobromir Sośnierz stwierdził, że to „hajlowanie” było jedynie formą żartu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— A Pan Zandberg chodził w koszulce z Marksem na poważnie — powiedział poseł Konfederacji.

Posłanka Żukowska zaznaczyła, że Marks był filozofem i nikogo nie skrzywdził ani nie zamordował, a jego książki wcale nie są zakazane w przeciwieństwie do słynnego Mein Kampf”.

— W imię Marksa zabito więcej osób niż w imię „Mein Kampf” — podkreślił Sośnierz.

Wtedy z ust lewicowej posłanki padły szokujące słowa.

— W imię Chrystusa też zabito bardzo dużo osób — powiedziała Żukowska.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: telewizjarepublika.pl 

(Visited 15 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj