Anja Rubik protestowała wczoraj pod Sejmem. Aktywnie sprzeciwiała się projektowi nowelizacji Kodeksu Karnego przygotowanego przez inicjatywę „Stop pedofilii”. Opozycja jest zdania, że założeniem tego projektu jest zakazanie prowadzenia edukacji seksualnej.

W rzeczywistości autorzy projektu przekonują, że ich celem jest przede wszystkim zapewnienie ochrony prawnej dzieci i młodzieży przed deprawacją seksualną i demoralizacją. Popularna modelka Anja Rubik jest zbulwersowana. Dlatego nie mogło jej zabraknąć na zgromadzeniu, któremu przyświecało hasło „Jesień średniowiecza”.

— Rząd, który walczy z wymyślonym widmem edukacji seksualnej, tak naprawdę prowadzi wojnę z niewinnymi i przerażonymi dzieciakami — przemawiała Rubik.

— Edukacja seksualna nie jest deprawacją — powtarzała modelka, która jest również autorką książki „#sexedpl” na temat edukacji seksualnej.

— Żadna władza polityczna nie może nam odebrać prawa do edukacji, prawa do tego, by dbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Edukacja seksualna nie jest deprawacją. Deprawacją jest pozbawienie młodych ludzi informacji i wiedzy na temat ich ciała, emocji, miłości, seksualności — dodała.

Zdaniem Rubik rząd walczy z wymyślonym widmem edukacji seksualnej, przez co krzywdzi niewinne i przerażone dzieci.

źródło: tvn24.pl, youtube.com
(Visited 2 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jachira zachwycona głosowaniem w Sejmie: "Mamy to! Krzyczeliśmy z radości"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here