Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Biłgoraja wymieniał korzyści płynące z programu PiS. Podkreślił, że jest on prospołeczny i propaństwowy, dlatego ludziom żyje się lepiej, bardziej komfortowo i bardziej bezpiecznie. Prezydent zapewnił, że obywatel jest w kraju najważniejszy.

— Chcemy rzeczywiście zmieniać Polskę na lepsze, bo obywatel jest w kraju najważniejszy. Chciałbym, żebyśmy nadal takie zadania realizowali i będziemy je realizowali — obiecał Duda, nawiązując przy tym do polityki społecznej PiS.

Podkreślił, że zarzuty wobec Prawa i Sprawiedliwości nie sprawdziły się. Partia wywiązała się ze swoich planów pomimo obaw, że nie będzie to możliwe.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Miało się nie dać wypłacić 500 plus, miało się nie dać poprawić warunków życia, miało się nic nie dać zrobić. Okazało się, że była możliwość wprowadzenia 500 plus, spokojnie, ostrożnie, poczynając od drugiego dziecka. Potem, jak się okazało, podatki, które były kradzione, wreszcie przechodzą do budżetu państwa i okazało się, że można wypłacić 500 plus już na każde dziecko. Miało się nie dać poprawić losu emerytów, ale okazało się, że dało się wypłacić tę trzynastą emeryturę — mówił prezydent podczas spotkania z sympatykami.

źródło: telewizjarepublika.pl 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Posłanka Lewicy ślubowała z szalikiem nad głową. Robert Biedroń jest dumny

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here