Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz odwiedziła Westerplatte. Jak podkreśliła w swoim wpisie na Twitterze, było to dla niej niezwykle wzruszające przeżycie.

— Poruszona wracam z Westerplatte. Odwiedziłam miejsce, gdzie odnaleziono szczątki polskich bohaterów — wyznała Aleksandra Dulkiewicz.

Jednak internauci mają wiele wątpliwości co do jej wzniosłych słów. Nie zawahali się przypomnieć, że to właśnie prezydent Gdańska walczyła przeciwko ekshumacjom i utrudniała wszelkie działania w tym zakresie.

W piątek zakończono piąty sezon badań archeologicznych na Westerplatte. Bardzo wiele wskazuje na to, że odnalezione szczątki faktycznie należą do polskich żołnierzy.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Aleksandra Dulkiewicz nie zawsze była nastawiona tak, jak próbuje obecnie ukazać w mediach. Postawa, którą reprezentowała w przeszłości, pozostawia wiele do życzenia. Polityk aktywnie blokowała prace archeologiczno-ekshumacyjne na Westerplatte, a starania rządu porównywała do działań stalinowskich.

Pierwsze szczątki żołnierzy odnaleziono we wrześniu, jednak Dulkiewicz wybrała się w to miejsce dopiero teraz.

Internauci zgadzają się co do jednego. Jej słowa o „poruszeniu” są hipokryzją i żenadą.

— Poruszona wracam z Westerplatte. Odwiedziłam miejsce, gdzie odnaleziono szczątki polskich bohaterów. Czekam na rezultaty identyfikacji, abyśmy mogli ich godnie pochować — napisała na Twitterze prezydent Gdańska.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here