Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Przedstawiciel organizacji Forum LGBT Sławomir Kuleta udostępnił w mediach społecznościowych film, na którym podpala w lesie flagę Rzeczpospolitej Polskiej. Jego happening miał stanowić protest przeciwko „niesprawiedliwości, jaka dzieje się w Polsce”.

— Dzisiaj święto flagi, dzień flagi i pomyślałem, że warto by to uczcić — powiedział na nagraniu działacz LGBT z koloratką. — To co teraz zrobię, jest to gest protestu przeciwko niesprawiedliwości, jaka się w Polsce dzieje.

— W inny sposób nie umiem, nie mam pomysłu, żeby w inny sposób zaprotestować przeciwko tej wielkiej hańbie, jaką się okryła Polska i tej wielkiej niesprawiedliwości. Więc taka jest moja metoda tego protestu. Miłego oglądania — stwierdził na nagraniu Sławomir Kuleta.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Portal quuer.pl podał, że Sławomir Kuleta jest byłym katechetą oraz doktorantem UKSW, lecz uczelnia odmówiła mu przedłużenia doktoratu. Kuleta pozwał uniwersytet za dyskryminację, a kwestię jego „wykluczenia” podjęła „Kampania Przecie Homofobii” Roberta Biedronia. Mężczyzna wydał książkę „Inne Spojrzenie na wybrane aspekty seksualności ludzkiej rozpatrywane w odniesieniu do duchowości chrześcijańskiej”.

Przeczytaj również: Kidawa-Błońska wypowiedziała jedno zdanie i zaliczyła aż dwa przejęzyczenia. „Zapomniała dodać, że zlikwidowali ponad 1000 szkół”

Wideo ze spalenia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w święto Dzien Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja 2020 r. takze na YouTube: https://youtu.be/M4HHNRC8w44Obejrzyj koniecznie motywy spalenia flagi RP (50 minut): https://youtu.be/w15SAwJi6D0Na FB FLGBT – Forum LGBT znajduja sie takze fotorelacje ze spalenia flag z dni 2 V 2020 r. oraz 5 i 28 III 2020 r.. Polecamy bo ta z 28 III 2020 r. splonela imponujaco.#MojaFlaga#Flaga#DzienFlagi#SwietoFlagi

Gepostet von JCC – Forum LGBT am Freitag, 1. Mai 2020

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: youtube

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 11 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj