Wielu celebrytów w ostatnich dniach negatywnie wypowiadało się o prezydencie. Andrzeja Dudę w social mediach zaatakowała kolejna osoba, tym razem aktor Jacek Poniedziałek.

Aktor odniósł się do żartu, którego ofiarą padł prezydent. Chodziło oczywiście o rozmowę z dwójką rosyjskich pranksterów. Jackowi Poniedziałkowi we wpisie puściły nerwy.

Czytaj także: Absurdalna sytuacja na granicy polsko-niemieckiej. „Dyskryminacja Polaków”

– Mówią, że to nie wina pana prezydenta, tylko jego otoczenia i służb. Ale co innego jest najbardziej zawstydzające. To, co ten napompowany bufon pierdoli przez telefon i jego żenująca angielszczyzna rodem z mołdawskiej prowincji sprwiają, że ze wstydu chciałoby się schować w ciemnej norze. Cały świat musi mieć bekę nie z niego tylko, ale z nas wszystkich, Polaków, których ten pajac został właśnie wybrany prezydentem! Żałosny nadęty klaun! – napisał na Facebooku aktor.

Andrzeja Dudę i jego rodzinę w ostatnim czasie zaatakowała słownie większa liczba celebrytów. Wielu z nich nie może pogodzić się z porażką opozycyjnego kandydata, Rafała Trzaskowskiego.

Czytaj także: Typowe USA: Uczestnicy marszu przeciw przemocy pobili się z uczestnikami marszu przeciw brutalności

https://www.facebook.com/jacekmichalmonday/posts/10217670406931534

źródło: facebook.com

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Uczelnia odmówiła udostępnienia sali posłowi Konfederacji, motywując to jego światopoglądem. Dobromir Sośnierz zapowiedział protest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here