Magdalena Adamowicz oskarżyła prezydenta Dudę o to, że staje po stronie pedofilów. Prezydent skrócił bowiem zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej córki mężczyźnie, który został skazany za przestępstwa seksualne wobec niej.

Magdalena Adamowicz jest oburzona zachowaniem głowy państwa. Mężczyzna odbył swój wyrok w całości. Adamowicz nie wspomniała już o fakcie, że prośbę do prezydenta wystosowała sama pokrzywdzona, która jest dorosłą osobą. Europosłanka napisała na Twitterze o „politycznej zgniliźnie”, chcąc ukazać Dudę jako obrońcę pedofilów.

Zobacz również: Andrzej Duda z coraz większą przewagą? PKW podała wyniki z blisko 90 proc. obwodów do głosowania

Kurator, Sąd Okręgowy oraz Sąd Apelacyjny w Gdańsku pozytywnie odniosły się do wniosku pokrzywdzonej. Adamowicz nie mogła jednak milczeć w obliczu takich okoliczności.

— Obrzydlistwo‼️ BIELANska Fabryka Ściemy na pełnych obrotach: media zarzucają Dudzie, że ułaskawił pedofila, który zgwałcił córkę — a Duda na wiecu nagle otoczony grupką malutkich dzieci! Są granice politycznej zgnilizny? Wśród komentarzy internautów nie zabrakło opinii, że Adamowicz powinna odpowiadać karnie za swoje słowa. Szczególnie że odważyła się dodać hasztag #ObrońcaPedofili.

 

 

źródło: tvp.info

(Visited 2 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  PKW podała wyniki z prawie 100 proc. obwodów. Pozostałe głosy „nie przeważą szali”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here