Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Zgodnie z zapowiedziami Katarzyna Lubnauer złożyła rezygnację z funkcji przewodniczącej Nowoczesnej. Podczas uroczystego zebrania partii poinformowano, że jej miejsce zajmie sekretarz generalny Nowoczesnej Adam Szłapka.

Adam Szłapka od dłuższego czasu upatrywany był jako nowy lider. Oprócz niego o stanowisko ubiegał się poseł Krzysztof Mieszkowski. W porównaniu do swojego konkurenta zdobył jedynie 41 głosów, podczas gdy zwycięzca 66.

Nowemu przewodniczącemu gratulowała była szefowa partii Katarzyna Lubnauer. Również wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej radował się z nowego postanowienia.

Adam Szłapka jest politologiem. Pełnił również funkcję radnego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Kościanie w latach 2006-2010. W czasie prezydentury Bronisława Komorowskiego pracował jako ekspert w Kancelarii Prezydenta.

Lubnauer podkreśliła, że zrobiła wszystko, aby pomóc Nowoczesnej w przetrwaniu kryzysu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Dlatego jednak w tym miejscu należy postawić pytanie, czy mam poczucie sukcesu? Czy jestem zadowolona z miejsca, w którym obecnie się znajdujemy? Czy uważam, że powinniśmy poprzestać na osiągniętych celach? Odpowiedź jest krótka — trzy razy „nie” — pytała Lubnauer.

— Prawda jest taka, że udało nam się przetrwać najtrudniejszy czas, że mamy reprezentację w samorządach i w Sejmie, ale wybory europejskie i parlamentarne przegraliśmy i jako partia i jako koalicja. Jako jedna z liderek Koalicji Obywatelskiej biorę na siebie odpowiedzialność za wynik wyborczy i składam dzisiaj rezygnację z funkcji przewodniczącej Nowoczesnej — dodała była szefowa Nowoczesnej.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl, telewizjarepublika.pl

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj